Przewody

Przewody do techniki natrysku powietrznego

Jeśli mocują Państwo do przewodu rozpylający powietrzem pistolet natryskowy, to oprócz przewodu (proszę podać długość, jeśli nie określona) potrzebują Państwo zacisku przewodu, podłączenia przewodu i nakrętki złącznej. Przy zakupie powszechnie stosowanego pistoletu natryskowego PILOT w zakresie dostawy znajduje się podłączenie przewodu i nakrętka złączna do przymocowania przewodu sprężonego powietrza. W przypadku pistoletów natryskowych z podłączeniem do zbiorników ciśnieniowych lub pomp potrzebują Państwo oprócz przewodu powietrza (czarny) również przewodu materiałowego. Alternatywnie oferujemy Państwu transparentne przewody materiałowe FEP z siatką wewnątrz. Szczegółowe informacje na temat przewodów sprężonego powietrza i przewodów materiałowych znajdą Państwo w naszym katalogu.

 

 

schlauechecols3Przewód sprężonego powietrza, przewód materiałowy do klejów na bazie rozpuszczalnika, przewód materiałowy synflex (szczególnie do aplikacji automatycznych), jak również dwa przewody materiałowe do klejów dyspersyjnych.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

schlauchanschlussstueckecols3Oprócz przewodu potrzebują Państwo zacisku przewodu, podłączenia przewodu i nakrętki złącznej. Proszę zwrócić uwagę: Można stosować tylko przewodzące elektryczność przewody sprężonego powietrza.

 

 

 

 

iiif-facols3

Na przykład: zielony przewód materiałowy do klejów na bazie rozpuszczalnika, czarny przewód do sprężonego powietrza.